Запчастини

Відновленні вузли та агрегати ДВЗ
Компанія «Форкс» пропонує широкий спектр відновлених в заводських умовах вузлів і агрегатів, таких як ДВС «Volvo», «Cummins», «Sisu». На всі відновлені вузли та агрегати розповсюджується заводська гарантія. 
Відновлені агрегати АКПП
Компанія «Форкс» пропонує широкий спектр відновлених в заводських умовах вузлів та агрегатів, таких як АКПП «Дана» («Clarck»), «ZF». На всі відремонтовані вузли распространяється заводська гарантія!
Відновлення гідророзподільник
Компанія «Форкс» пропонує широкий спектр відновлених в заводських умовах гідророзподільників «Parker», «Rexroth-Bosch», редукторів та ведучих мостів «Кесслер», «Axle Tech». На всі відремонтовані вузли розповсюджується заводська гарантія! 
Змінно-запасні частини
Понад 5 000 найменувань змінно-запасних частин в наявності на складах в м Одеса, Київ, Дніпро, для всіх видів техніки Kalmar. Щоденні відвантаження змінно-запасних частин, дозволяють скоротити термін їх доставки до наших клієнтів.
Комплекти фільтрів для ТО
Комплект фільтрів для ТО згідно напрацювання 500; 1000; 2000; 4000 мотогодин - це гарантія того, що фільтри та витратні матеріали підійдуть під конкретну (окремо взяту) од

Зворотній звʼязок

Online каталог