Сервіс

Компанія «Форкс» надає широкий спектр послуг з обслуговування та технічної підтримки навантажувальних машин виробництва KALMAR і JCB

Наша сервісна команда здійснює комплексне обслуговування техніки від регламентного техобслуговування до заміни складних вузлів і деталей з мінімальними строками поставки. Компанія «Форкс» пропонує повний асортимент оригінальних витратних матеріалів, технологічних рідин і запчастин

Компанія «Форкс» спеціалізується на великовузлових ремонтах таких агрегатів як Двигуни Внутрішнього Згоряння (ДВС) «Cumins», «Volvo», «Perkins»; Автоматичні Коробки Перемикання Передач (АКПП) «ZF», «Dana» (Сlarck), бортові редуктора і редуктори ведучого моста «Kessler», «Axle Tech», гідроциліндри і їх комплектуючі «Parker» «Rexroth-Bosch». 

Компанія «Форкс», дефектує та виконує ремонт автонавантажувачів Kalmar на своїх ремонтних базах в таких містах як Дніпро, Київ та Одеса. Відновлення техніки нашою сервісною службою - це гарантія закінчення робіт у вказані терміни з дотриманням гарантіі на роботи до 6-ти місяців, а на використані запасні частини і витратні матеріали до 12 місяців. 

Відновлення тенхіки на підприємстві замовника - це виїзд сервісної бригади на сервісному автомобілі, що уокпмлектований усім необхідним для проведення певного виду ремонту. 

Налагодження і регулювання роботи гідросистем будь-якої складності, діагностика та дефектація вузлів і механізмів перед проведенням ремонту.

Ремонт вузлів і агрегатів на території ремонтної бази «Форкс».

При необхідності, сервісною службою «Форкс» може бути здійснено демонтаж і транспортування для ремонту таких вузлів як - двигун внутрішнього згоряння ДВС, автоматична коробка перемикання передач (АКПП), гідроциліндри та інше.

Основним завданням сервісної служби компанії «Форкс» є безперебійне функціонування вантажної техніки наших клієнтів. Швидка процедура складання замовлення на поставку запчастин, ефективна обробка і швидка доставка забезпечують швидкий і якісний сервіс. 


З питань сервісу звертайтеся за телефоном: 

0800 330 111

Online каталог