Запчастини

Відновленні вузли та агрегати ДВЗ
Компанія «Форкс» пропонує широкий спектр відновлених в заводських умовах вузлів і агрегатів, таких як ДВС «Volvo», «Cummins», «Sisu». На всі відновлені вузли та агрегати розповсюджується заводська гарантія. 
Відновлені агрегати АКПП
Компанія «Форкс» пропонує широкий спектр відновлених в заводських умовах вузлів та агрегатів, таких як АКПП «Дана» («Clarck»), «ZF». На всі відремонтовані вузли распространяється заводська гарантія!
Відновлення гідророзподільник
Компанія «Форкс» пропонує широкий спектр відновлених в заводських умовах гідророзподільників «Parker», «Rexroth-Bosch», редукторів та ведучих мостів «Кесслер», «Axle Tech». На всі відремонтовані вузли розповсюджується заводська гарантія! 
Змінно-запасні частини
Понад 5 000 найменувань змінно-запасних частин в наявності на складах в м Одеса, Київ, Дніпро, для всіх видів техніки Kalmar. Щоденні відвантаження змінно-запасних частин, дозволяють скоротити термін їх доставки до наших клієнтів.
Комплекти фільтрів для ТО
Комплект фільтрів для ТО згідно напрацювання 500; 1000; 2000; 4000 мотогодин - це гарантія того, що фільтри та витратні матеріали підійдуть під конкретну (окремо взяту) од
Continental Container Master
В новій шині Continental Container Master застосована унікальна технологія V.ply. Завдяки надзвичайно міцним боковинам знижується кут крену, покращується захист від пошкоджень, а строк служби збільшується.  
Continental Terminal Transport
Continental TerminalTransport - це по-справжньому універсальна шина. Радіальна структура із закритою конструкцією плеча і геометрія протектора може використовуватися на будь-який осі термінального тягача.
Continental Straddle Master
Нова шина Continental Straddle Master спеціально розроблена для використання на портальних автонавантажувачах. Її каркас складається з безлічі шарів високотехнологічних волокон, що йдуть по діагоналі від одного борта до іншого під певним кутом.
Continental Trailer
Шина Continental Trailer - це суцільнолита, дуже міцна та гладка шина, яка відрізняється чудовою керованістю. Її цільнолита конструкція не вимагає накачування, а відсутність протектора дозволяє уникнути пилообразного зносу, який викликає вібрацію.
Continental SC20 Mileage+
Шина SC20 Mileage + поєднує в собі видатну ходимість і тривалий термін служби з низьким опором коченню. Оптимізований склад гумової суміші забезпечує меншетеплотворення всередині шини, низький опір коченню, а отже, знижену витрату палива.  
Continental Crane Master
У новій лінійці шин Continental Crane Master застосовується унікальна технологія V.ply, особливістю якої є виняткова міцність конструкції шини, знижує опір коченню і продовжує термін служби.

Зворотній звʼязок

Online каталог