• При створенні нового покоління RTD12 KURO ми використовували весь наш 40-річний досвід у виробництві та розробці лісонавантажувачів. Щоб впровадити найсучаснішу технологію, ми зібрали мережу партнерів з 12 компаній, що володіють кращою компетентністю і ноу-хау, які були знайдені в Фінляндії для розробки цієї машини. Основою для розвитку були низькі експлуатаційні витрати, мінімальні витрати палива, простота в дизайні і простота обслуговування.


  RTD12 KURO - революційний обробник колод у багатьох відношеннях. Його зовнішній вигляд сучасний, але все ж традиційний. Однак вбудована в нього технологія не що інше, як революція. Він побудований для зручності обслуговування, якого раніше не було. Доступ до технічного обслуговування двигуна і трансмісії знаходиться прямо за службовими дверима. Абсолютно нова кабіна була оснащена інтуїтивно зрозумілим 12-дюймовим призначеним для користувача інтерфейсом з сенсорним екраном, міні-джойстиком з ручним керуванням і різними місцями установки для практично всього в кабіні.


  Цільове використання RTD12 KURO - це лісопильні операції, роботи, які до сьогоднішнього дня часто виконувалися на колісних навантажувачах. Модель RTD12 KURO перевершує по продуктивності колісні навантажувачі з набагато більшою здатністю укладання, кращою маневреністю і більшою ємністю. Грунтуючись на річному польовому випробуванні, витрата палива виявився на 5-6 літрів на годину нижче, ніж у інших популярних колісних навантажувачів.


  Модель RTD1723

  RTD1723 - це перевірена лісопильна машина, яка використовується більшістю великих лісопильних підприємств в Центральній Європі. Це майстер по розвантаженню вантажівок і може за один раз розвантажити колоди з більшості вантажівок. Інші основні завдання включають збір з сортувальних кишень, транспортування, логістику зберігання на складах і транспортування колоди на круглі столи на млині. Гнучкість RTD1723 для багатьох різних видів операцій по обробці колод стає можливою завдяки широкому асортименту грейферів різної форми і розмірів.


  RTD1723 має потужний, але економічний дизельний двигун, який відповідає останнім вимогам до викидів і 5-швидкісна автоматича коробка передач з функцією блокування, яка може бути відключена для більш плавного маневрування на короткі відстані. Радіус повороту надзвичайно щільний: ця велика машина може повертатися навіть у переповненому просторі.


  Модель RTD3126

  Більшість великих європейських і південноамериканських компаній, які використовують круглий ліс в якості сировини, використовували RTD3126 протягом багатьох років в якості основного обладнання для обробки деревини. Типова задача для RTD3126 - розвантаження вантажівки. Критерії ефективності розвантаження - це «весь комплект з одним прийомом» або при одночасному використанні запатентованого TW Twin Grapple навіть двох комплектів вантажівок. Для RTD3126 є широкий асортимент грейферів і навіть спеціально розроблених грейферів.


  RTD3126 спроектований і побудований для найжорсткіших вимог. Багато користувачів використовують їх до 8 000 годин роботи в рік - справжню 24/7 технологічну машину в умовах, коли температура навколишнього середовища може коливатися від -35 ° C в умовах снігу і льоду, і до + 40 ° C в тропічних умовах. 


 • Лісонавантажувачі
  Лісонавантажувач RTD12 KURO
  Лісонавантажувач RTD1723/ Технічні характеристики
  Лісонавантажувач RTD3126 / Технічні характеристики
Online каталог