• Термінальні трактори Kalmar 4х4 спеціально розроблені для підвищення продуктивності. Вони дуже надійні, мають відмінну продуктивність при переміщенні важких вантажів навіть при жорстких умовах роботи порту.

  Моделі тягачів Kalmar TT618i і TR618i призначені для обробки напівпричепів, термінальних трейлерів для контейнерів і ролтрейлери з гузнеком. Для обробки мегатрейлеров і юмботрейлеров використовується тягач TRL618i з низьким шасі.

  Термінальні ваговози Kalmar - ефективні, комфортні і безпечні. Вони об'єднують в собі безліч інновацій, які є результатом співпраці і досліджень у партнерстві з операторами і фахівцями з ергономіки. Підсумком цієї співпраці стала покращена оглядовість, підвищення продуктивності, просте і зручне обслуговування, і більш комфортне операторське місце.

  Для виконання операцій Ро-Ро, ваговози Kalmar мають високе тягове зусилля, що дозволяє без особливих зусиль долати круті рампи, а також різко повертати на слизькій палубі. До того ж, ваговози легко адаптуються до особливостей вантажно-розвантажувальних операцій в портах і терміналах.

  Ваговози Kalmar є єдиними тягачами на ринку, що обладнані інноваційною системою CAN-Bus, яка об'єднала в собі всі функції, і відображає все робітники і сервісні дані на одному дисплеї.

 • ДвигунVolvo
  ТрансмісіяDana
  Потужність (кВт, об/мин)185-2200
  Обертаючий момент (Нм, об/мин)1178-1200
  Передній містSisu
  Задній містSisu
  Шини11.00 20/16 PR

 • Термінальний трактор 4х4
Online каталог