Електричні вилкові навантажувачі 9-18 т

 • Електричні вилкові навантажувачі - е машини преміум класу. Вони мають мінімальний рівень шуму і вібрації, і готові для роботи як в портах, так і на території промислових підприємств.  

  Сила досвіду

  З 1940-х рр., Компанія Kalmar створила більше 100 000 машин, і в даний час є першою, хто поставляє повний модельний ряд 9-18 тонних навантажувачів на додаток до існуючої лінійки 5-9 тонних машин. Перехід на електричний двигун, не означає компроміс щодо потужності, так як електричні вилочні навантажувачі надають більш ефективний контроль, і миттєво передають крутний момент до коліс, що робить їх більш рухливими і швидкими.

  Сила стійкості

  Нова лінійка навантажувачів з нульовим рівнем викидів, що не виробляють СО2 або інші тверді частинки. Вони надзвичайно тихі і вібрують менше, що робить їх ідеальними як для роботи всередині, так і зовні. Чи не виділяючи вихлопних газів, вони є безпечними для використання при роботі з чутливими товарами, а також там, де можуть працювати інші співробітники.

  Сила вибору

  Електричний вилковий навантажувач Kalmar доступний з вантажопідйомністю від 9 до 18 тонн, з трьома різними типами підйомних щогл і набором рішень для батарей, заряду яких вистачить на повну зміну. Kalmar Lifetime Services пропонує повний спектр послуг з обслуговування і постачання запасних частин, щоб ваш новий навантажувач працював з максимальною ефективністю.

  Сила безпеки

  Завдяки поєднанню високочутливого управління і чудовою видимістю кабіни, ваш оператор буде відчувати себе більш безпечно і завжди буде тримати все під контролем. Завдяки неслизькому трьохточковому доступу, вхід і вихід з кабіни також став більш безпечними. Існує також ряд додаткових опцій, які можуть підвищити безпеку роботи, включаючи: камери для попереджувального сигналу заднього ходу, системи пожежогасіння та обмежувачі швидкості.


 • Вантажопідйомність, т9 - 18
  Центр навантаження, мм600 - 1200
  Колісна база, мм2800 - 3500
  ДвигунЕлектричний 
  Тип кабінEGO & EGO OHG


 • Електричні вилочні навантажувачі 9-18 т
Online каталог