Автоматичні контейнерні крани

 • Модельний ряд автоматичних кранів-штабелерів Kalmar на рейковому ходу використовуються для штабелювання контейнерів на складах, а також для їх переміщення по території складу. Для управління і контролю автоматичного крана-штабелера використовується програмне забезпечення Kalmar TLS.

  Компанія Kalmar реалізує концепцію наскрізної ефективності і пропонує передову автоматизацію робочого процесу, на причалах і складах, а також при навантаженні-розвантаженні автотранспорту, завдяки чому підвищується ефективність кожної операції.

  Крани Kalmar ASC + застосовуються у всіх основних сферах ринку і відповідають найвищим вимогам, які стосуються щільності штабелювання і операційних потреб.

  За бажанням клієнта, крани Kalmar ASC + можуть бути оснащені автоматизованою системою навантаження-розвантаження, завдяки якій підвищується швидкість, безпеку, і що не менш важливо - ефективність роботи.

  Система Kalmar TLS - це централізована система оптимізації роботи обладнання, яка пропонує такі переваги як простота реалізації, зниження складності, а також забезпечує продуктивність і ефективність.

  Використання автоматичних кранів-штабелерів забезпечує максимально можливі ємності зберігання, а також щільність штабелювання. Оптимізувати пропускну здатність і робочу площу складу допоможуть термінали з автоматичними кранами-штабелерами.

 • Автоматичні крани-штабелери
  Автоматична штабелерова система Kalmar
  Система Kalmar ASC (інфографіка)
  Система Kalmar ASC нового покоління
Online каталог