Вуличні підмітально-прибиральні машини Dulevo 850

 • Підмітальна машина для міських центрів

  Dulevo 850 прибиральна машина розроблена для очищення міських центрів, поєднує чудову роботу та відмінну маневреність.  Призначена для охоплення навіть найскладніших районів міста

  Завдяки годинный потужності, Dulevo 850 ідеально підходить для прибирання міських центрів і всіх зон, де не справляються традиційні збиральні машини, таких як: дорожні станції, велосипедні доріжки, пішохідні зони, парковки і парки.

  Завдяки центральній щітці, Dulevo 850 вакуумно-прибиральна підмітальна машина зберігає свою перевагу навіть при повному завантаженні та при роботі на нерівній поверхні, забезпечуючи високий рівень безпеки та комфорту оператора. Dulevo 850 розроблена для більш легкої роботи на нерівних поверхнях. Як і в інших прибиральних машинах, Dulevo подумали про операторів, кабіна розроблена з точки зору комфорту і доступності, при ергономічності і інтуїтивно зрозумілому управлінні.  Маневрена, екологічна та тиха підмітальна машина

  Dulevo 850 дорожня прибиральна машина поєднує чудові можливості при меншому розмірі та високій маневреністі. Легке розвантаження контейнера, що знижує тривалість робочого дня і підвищує чистоту міста.

  Dulevo 850 відповідає всім законодавчим нормам в сфері газових і звукових викидів. Екстремально тихий двигун і спеціальна прибиральна система мінімізують вплив на навколишнє середовище та роблять роботу практично безшумною.

 • Основні характеристики
  Модель
  850
  Мінімальна ширина прибирання (мм)
  1500
  Максимальна ширина прибирання (мм)
  1850
  Ємність контейнера (аам)
  0.8
  Продуктивність (м3/ч)
  22000
  Тип палива
  Дизель
Online каталог