• Ідеальна комбінація та висока продуктивність

  Завдяки вдалій комбінації силової передачі та гідравлічної системи навантажувач є зручним у використанні та гарантує високу ефективність роботи, а це значно підвищує продуктивність машини.

  Зміцнена конструкція та високоякісні запчастини забезпечують надійність роботи навантажувача, збільшують термін його експлуатації, та, відповідно, значно підвищують його рентабельність.

  Унікальна конструкція гідравлічної системи
  Гідравлічна система на основі комбінації двох насосів збільшує потужність навантажувача та значно підвищує швидкість навантаження матеріалів, зменшує втому від кермового керування під час роботи оператора.
  Машини обладнані гідравлічним акумулятором, який значно збільшує швидкість реакції машини та підвищує загальну продуктивність праці.

  Комфортна кабіна
  Комфортна кабіна в машинах ENSIGN – це окрема несуча конструкція, яка забезпечує великий простір та надійний захист оператора.
  В кабіні передбачена чудова видимість вперед і назад. Видимість значно покращується завдяки вигнутому лобовому склу та великому задньому дзеркалу. Пропонується опція – камера заднього виду навантажувача для підвищення безпеки під час роботи. Козирок для захисту оператора від сонця є стандартною комплектацією машини. •   Технічні параметри

   

  Об’єм ківша (м3)

  3.0 (2.4 - 4.5)

  Розрахункове навантаження (кг)

  5000

  Робоча вага (кг)

  17420

  Максимальна тягова сила (кН)

  160

  Максимальне зусилля відривання (кН)

  184

  Подолання схилу (°)

  30

Online каталог