Навантажувач з поворотною платформою Magni RTH 5.18 Smart

 • Повноповороті телескопічні навантажувачі Magni серії RTH


  Magni виробляє моделі поворотних телескопічних навантажувачів з висотою підйому від 17,56 до 38,72 метрів, вантажопідйомністю 5 і 6 тонн. Кожна модель, що зійшла з конвеєра Magni, вже укомплектована всім необхідним для роботи з будь-яким навісним обладнанням (платформа, лебідка, ківш, вила і багато іншого). Це не єдина відмінність Magni. Крім того, варто відзначити інноваційну систему управління за допомогою планшета, в якому зосереджені всі органи бортовим обладнанням.

  Панорамна герметизована кабіна ROPS / FOPS з обігрівачем і кондиціонером обладнана системою, яка підтримує надлишковий тиск повітря в кабіну, тим самим запобігаючи потрапляння пилу в кабіну в момент відкривання дверей. Всі моделі навантажувачів з поворотною платформою Magni повноповороті, тобто кабіна має безперервне обертання.

  Вантажопідйомні характеристики будь-якої з машин Magni краще, ніж у подібної аналогічної моделі, яка існує на ринку. Система дистанційної діагностики дозволяє через інтернет виявляти поточні несправності або вносити зміни в систему віддалено за допомогою звичайного смартфона або ноутбука.
 • Характеристики

  Грузопідйомність5 000 кг
  Макс. висота підйому вил17,56 м
  ДвигунMersedes 924LA 95 кВт - 129 л.с.
  Довжина навантажувача 6,596 м
  Ширина навантажувача2,492 м
  Висота навантажувача3,039 м
  Маса15 100 кг
  Радіус повороту5,97 м
  Безперервне обертання башні360 градусов
Online каталог