Компанія Форкс здійснила поставку телескопічного навантажувача на ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ»

Компанія Форкс здійснила поставку сучасного універсального телескопічного навантажувача JCB на найбільше металургійне підприємство України - ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Телескопічний навантажувач JCB, модель 516-40, буде використовуватися для вантажно-розвантажувальних робіт. Завдяки своїм компактним розмірам, навантажувач з легкістю може пересуватись по території підприємства.

Модель JCB 516-40, хоч і є найменшою в лінійці телескопічних навантажувачів, але по праву вважається найбільш інноваційною в світі. Цей компактний телескопічний навантажувач поєднує в собі міні-навантажувач з бортовим поворотом, навантажувач і колісний навантажувачі.

Однохребетне шасі зі зміщенням забезпечує телескопічним навантажувача JCB дивовижну універсальність. Центр навантаження машини розташували під стрілою, а шасі охоплює кабіну моделі 516-40, що дозволило встановити її нижче, ніж зазвичай.

Дане рішення допомогло зменшити габаритну висоту машини до 1,8 м, підвищити її маневреність, а також спростити та убезпечити доступ в кабіну. Що важливо - для досягнення даних переваг, не довелося жертвувати продуктивністю машини і розміром кабіни.

Телескопічний навантажувач, поставлений для ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», має прекрасну оглядовість, велике скло в даху, а для роботи в темний час доби - додаткові передні і задні фари.

Модель JCB 516-40 оснащена двигуном JCB Diesel by Kohler і гарантує високу паливну економічність за рахунок розподілу подачі потужності на трансмісію і гідравлічні компоненти.

Поділитися портфоліо
Online каталог