Співробітництво компанії Форкс та Маріупольского торгового порту

Компанія Форкс - лідер з продажу та поставок річстакерів і навантажувачів Kalmar в Україні, успішно продовжує співпрацю з ДП «Маріупольський морський торговельний порт» вже на протязі декількох років.

Раніше, в 2010 році, компанія Форкс поставила в порт 3 вилкових навантажувача важкої серії, моделі DCF 330-12LВ, а також 2 портових тягача з повним приводом, моделі TR 618i.

Останнім придбанням Маріупольського порту стали 2 моделі навантажувачів - навантажувач DCF 280-12LB з двигуном нового покоління і навантажувач DCD 250-12LB.

Навантажувач Kalmar DCF280-12LB має вантажопідйомність 28 тонн. А новий двигун Volvo TAD762VE відповідає вимогам Tier 4i встановлений на ньому забезпечує економію палива при більшій потужності.

Вантажопідйомність вилкового навантажувача Kalmar DCD 250-12LB - 25 тонн. Одним з переваг цієї моделі є збільшена оглядовість, тому що це дуже важливо при роботі з габаритним вантажем. Навантажувач оснащений системою контролю технічного стану та моніторингу Cаn-Bus, яка дозволяє діагностувати технічний стан в режимі реального часу.

Навантажувачі Kalmar мають високу продуктивність, надійність, і поєднують в собі можливість швидкого підйому вантажів з точністю виконання робіт. Дані моделі навантажувачів мають низькі експлуатаційні витрати. Ефективні малотоксичні двигуни з гідродинамічної трансмісією забезпечують плавний хід і високу економічність. Мокрі дискові гальма ефективні і практично не вимагають обслуговування.

Поділитися портфоліо
Online каталог