Вуличні підмітально-прибиральні машини Dulevo 6000 Combi

 • Єдина підмітальна машина, яка також є дорожньою мийкою

  Дорожня підмітально-прибиральна машина, що поєднує в собі маневреність, доступність і надійність, забезпечує дійсно чудову якість підмітання та миття.

  Сама екологічна підмітальна машина в світі

  Надміцна, на 100% чиста, на 99% що містить частинки PM10, підмітально-прибиральна машина Dulevo 6000 Combi визнана в світі як сама екологічна машина на ринку, що відповідає стандартам EPA і EURO.

  Підмітальна машина, призначена для очищення доріг і промислових об'єктів.

  Промислова і дорожня підмітально-прибиральна машина Dulevo 6000 Combi була спеціально розроблена для очищення доріг і промислових об'єктів, наприклад, на продуктових ринках, в портах і аеропортах.

  Компактна, безшумна, зручна та проста в управлінні, Dulevo 6000 Combi також встановила новий стандарт комфорту оператора, завдяки застосуванню найсучасніших технологій для зниження шуму в кабіні.

  Для внутрішнього та зовнішнього використання, мокрої і сухої роботи, доріг і тротуарів

  Призначена, як для підмітання доріг, так і для промислового використання, підходить для внутрішнього і зовнішнього використання, мокрої або сухої роботи.

  Завдяки передній або задній стійці для миття посуду з висувним важелем, Dulevo 6000 Combi може мити все поверхні, включаючи дороги і тротуари, навіть при наявності припаркованих автомобілів.

  Ідеальне рішення для ефективного очищення дорожнього покриття, воно ефективно і безшумно направляє сміття до центру дороги.

  Фільтр, який видаляє дрібні частинки

  Для застосування при високих рівнях запиленості і в тих випадках, коли повне зменшення кількості частинок здається неможливим, підмітально-прибиральна машина Dulevo 6000 Combi також може бути оснащена ексклюзивним фільтром Gore®, найкращим рішенням на ринку для зменшення кількості дрібних частинок.

  Маневреність

  Чотириколісний, синхронізоване і гідравлічне рульове керування робить цю підмітально-прибиральну машину дуже маневреної навіть в найскладніших ситуаціях.

 • Основные характеристики
  Модель6000 COMBI
  Ширина прибирання центральної щіткою (мм)1300
  Ширина прибирання (мм)2600
  Ширина прибирання з 3-ю щетиною (мм)3500
  Ємність контейнера (аам)6.2
  Продуктивність (м3/ч)105000
  ПаливоДизель
  Фільтрація PM10 частинок (%)99
Online каталог