• Continental TerminalTransport - це по-справжньому універсальна шина. Радіальна структура із закритою конструкцією плеча і добре зарекомендована геометрія протектора може використовуватися на будь-який осі термінального тягача. Шина TerminalTransport краща для роботи на більш новому і більш рівному покритті. Її використання дозволяє знизити витрату палива, покращує зчеплення і силу тяги на мокрому покритті, забезпечує комфорт при русі і рівномірність зносу при розумній ціні за шину.

    ContiRV20 - це масивна радіальна шина для використання в найскладніших умовах. Вкрай стійка гумова суміш протектора і закрита конструкція плеча забезпечують видатну довговічність. Шина не схильна до утворення задирів і пилкоподібному зносу. Крім того, її конструкція забезпечує високий рівень комфорту при русі і чудову керованість транспортного засобу. Шина ContiRV20 краща для експлуатації в портах з нерівним покриттям, перешкодами, а також там, де на шляху руху велика ймовірність присутності сторонніх тіл.

    ContiRT20 - це радіальна шина з відкритою конструкцією плеча. Вона забезпечує хороше зчеплення навіть на мокрому покритті, в тому числі на пандусах і рампах. Крім того, незалежні блоки протектора сприяють відмінній маневреності, навіть при поворотах на місці. Завдяки стійкому до стирання протектору з особливо глибоким малюнком і максимальним обсягом гуми в ньому шина має видатну ходимість. ContiRT20 буде ідеальним вибором, коли вирішальне значення має поєднання чудової маневреності та стійкості транспортного засобу.

  • Спеціалізовані пневматичні шини Continental
    Технічні характеристики шин Continental Terminal Transport